شرح خدمات و قیمت های مربوط به مشاوره و آموزش فرخ دیبا

ردیف موضوع شرح قیمت هرجلسه (تومان) توضیحات
۱ مشاوره عمومی و آزاد و ملاقات با شخص دکتر فرخ دیبا (مدیریت آژانس دیبانژ) ۳۰۰،۰۰۰
فردی و خانوادگی ۳۵۰،۰۰۰
فردی و خانوادگی (دوره ای و پیوسته) ۳۰۰،۰۰۰ بیش از یک جلسه و یا دوساعت پیوسته***
تخصصی کسب و کار (بدون پیشفرض و اطلاعات قبلی) ۴۰۰،۰۰۰
تخصصی کسب و کار (با مطالعه اطلاعات شرکت درخواست کننده) ۵۰۰،۰۰۰ تمامی اطلاعات مربوط به شرکت درخواست کننده میبایست حداقل ۲۴ ساعت قبل از ساعت تعیین شده جهت مطالعه و کسب اطلاعات، در اختیار تیم مشاوره قرار بگیرد.
تخصصی کسب و کار (دوره ای و بیش از ۲ جلسه) ۲۵۰،۰۰۰
مشاوره قراردادی بیشتر از یک ماه —– با توجه به نوع درخواست و توافق، قیمت بر اساس کل پروژه و یا نفر ساعت های تخصیص داده شده تعریف می گردد.
۲ آموزش کلاس  و کارگاه تخصصی (Workshop) ۱،۹۰۰،۰۰۰ هر جلسه ۴ ساعت آموزشی در دوبخش ۱٫۵ ساعته
درون سازمانی (در سالن کنفرانس و یا مکان مشخص شرکت میزبان) ۲،۱۰۰،۰۰۰ به صورت خصوصی در محل شرکت برای تمامی پرسنل از یک مجموعه
سخنرانی در همایش و یا رویداد های علمی ۴،۹۰۰،۰۰۰ همایش های بالای ۱۲۰ نفر مخاطب و شرکت کننده در سالن مربوطه
۳ مربی گری تلفیقی از آموزش و مشاوره و همراهی مستدام —— این مورد که امروزه بسیار مهم تلقی شده و از جایگاه خاصی برخوردار میباشد، نیاز مبرم تمام کسانیست که قصد دارند تا یک سازمان  بصورت استارت آپ را راه اندازی نمایند و در این رده تمامی حوزه های آموزشی و مشاوره ای فردی و سازمانی به صورت یک بسته جامع و البته مستدام به مخاطب عرضه و ارائه می گردد.

 

*** پیوسته به منزله دو جلسه یک ساعته همزمان و ممتد بوده که حتما ۱۰ دقیقه زمان استراحت بین دو جلسه جهت تمرکز و مرور اطلاعات داده خواهد شد.

 • تمامی جلسات مشاوره در مرحله اول و بعد از هماهنگی تلفنی و یا اینترنتی با مدیر هماهنگ کننده، حتما بصورت حضوری تشکیل می گردد.
 • زمان پیش فرض و قیمت اعلامی برای تمامی جلسات مشاوره حضوری یک ساعت مفید در یک جلسه در نظر گرفته شده است.
 • زمان پیش فرض و قیمت اعلامی برای تمامی جلسات، ۴ ساعت آموزشی بوده که هر دو جلسه ۱٫۵ ساعته را یک دوره آموزش نام می نهیم.
 • هر جلسه مشاوره حضوری با حضور فقط یک نفر از شرکت مخاطب انجام می پذیرد و در صورت حضور فرد دیگر از سوی شرکت درخواست کننده معادل ۵۰% به قیمت پرداختی اضافه می گردد.
 • استفاده از تلفن همراه و هرگونه ابزار الکترونیک و ارتباط جمعی که مسیر جلسه را منحرف و یا تمرکز فرد مشاوره گیرنده را از میان ببرد، ممنوع بوده و قبل از آغاز جلسه این مهم یادآوری و متذکر می گردد و در صورت عدم رعایت جلسه کنسل و از ادامه آن معذور می باشیم.
 • در صورتیکه فرد و یا شرکت درخواست کننده جلسه از دانشجویان و یا شرکت کنندگان قبلی در هر یک از برنامه های آژانس بوده و البته در باشگاه مشتریان ویژه نیز نامشان ثبت بوده باشد، به عنوان عنصر وفادار و مشتاق به امر آموزش و مشاوره بنا بر انتخاب مشاور و یا معلوم مربوطه یکی از بسته های آموزشی از گنجینه صوتی و تصویری به ایشان هدیه داده خواهد شد.

 

فرآیند تمامی جلسات مشاوره:

 • کسب اطلاعات و مرور تمامی موارد مکتوب شرکت و یا موارد شفاهی از فرد درخواست کننده و در صورت نیاز از پرسنل و کارمندان دخیل در کسب و کار مورد نظر ( تحقیق میدانی)
 • مستند سازی و درج تمامی اطلاعات دریافتی در جداول، فرمولها و ایجاد نمودارهای عملیاتی و فرآیندی
 • عارضه یابی فردی و یا سیستمی ( جزیی و کلی)
 • ارائه راه حل و پیشنهاد های اجرایی و عملیاتی
 • پیاده سازی و نظارت در حین اجرا
 • جمع آوری بازخورد ها
 • تشکیل جلسه شورای راهبردی و تصمیم گیری بر اساس شواهد و بازخورد های دریافتی و ارائه راه حل های نهایی
 • پیاده سازی، نظارت و همراهی تا پایان زمان انجام و رسیدن به نقطه مطلوب

برای تعیین قیمت بهینه درخواست های مشاوره در پروژه ها چهار عامل اصلی در نظر گرفته می شود. این عوامل شامل نوع پروژه، بازه زمانی لازم برای انجام پروژه، پیچیدگی طراحی فرآیند پروژه و همچنین چگونگی چیدمان و تعداد نفرات و نوع ارائه کار می باشد. پس از ثبت سفارش و درخواست، کارشناسان ما در اسرع وقت رقم دقیق پروژه را محاسبه نموده و برای شما ارسال و یا ابلاغ خواهند کرد. روند فوق باعث ایجاد توازن مناسب در قیمت خدمات شده و هیچگونه رقم اضافی به شما مشتری محترم تحمیل نخواهد شد. در عین حال ما این اطمینان را به شما می دهیم که پروژه شما توسط طراحان  ماهر و با تجربه انجام خواهد شد و تمام جزییات و فرآیند های لازم ترسیم و نگارش شده و تمامی آنها بر اساس محاسبات دقیق و بر حسب تجربه و تحقیقات بازار پیاده سازی خواهند شد و به هیچ عنوان با پیش فرض نمی باشند.

در جدول  بالا رقم تقریبی آموزش و مشاوره با توجه به موارد توضیحی آورده شده است. لازم به ذکر است که رقمهای دقیق پروژه ها بر اساس تعداد کارشناس و مشاور و مربی و البته بر حسب نفر ساعت مشخص شده و پس از تایید پروپوزال اولیه برآورد و ارسال می گردد.